bříško

18. března 2009 v 17:33 |  Ploché bříško
* Ranní nastartování
Jestliže máte problémy s trávením, vypijte hned po ránu sklenici vlažné vody se šťávou z jednoho citronu. Podpoříte tím přirozenou cestou práci střev.
* Trik se štípáním
Toužíte po pevné, dobře prokrvené pokožce? Masáží štípáním se tento sen stane realitou. Vezměte malou část kůže mezi palec a ukazováček, potáhněte směrem nahoru a pusťte. Opakujte nejlépe ráno po dobu asi tří minut.
* Správné nápoje
Nápoje s bublinkami a cukrem mohou způsobit, že se vám břicho nafoukne jako balón. Proto se jim raději vyhýbejte, a to hlavně v ten den, kdy chcete zazářit v úzkých šatech.
* Otruby: dvojí účinek
Otruby jsou všestrannou zbraní. Jako tzv. izolující balastní látka optimálně podporují trávení. Ráno se dají zamíchat do jogurtu ke snídani a večer si z nich můžete udělat zábal: stačí smíchat 2 polévkové lžíce pleťové vody a 2 lžíce pšeničných klíčků. Tuto směs naneste rovnoměrně na břicho a nechte působit deset minut. Pak omyjte teplou vodou.
* Syrovátkový den
Kúra ze syrovátky je hitem štíhlé linie - nízkotučná, bohatá na bílkoviny a odstraňující nečistoty z těla. Ideální je syrovátkový den s 1-2 litry syrovátky a 1 litrem vody. K obědu si můžete dát bramborovou kaši. Ale brambory nesolte, raději je dochuťte bylinkami.
* Příprava už v poledne
Pokud jste na večer pozvaná do lepší společnosti a nechcete, aby se to projevilo na vaší postavě, můžete se připravovat na větší množství jídla už od poledne: namísto velkého oběda si dejte jen 1-2 banány. Ty vás nasytí a hlavně zásobí tělo draslíkem, který z těla odstraňuje přebytečnou vodu a tím snižuje riziko, že se bříško nafoukne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama