Něco na tom bude

18. března 2009 v 17:25 | me
1. JÍME JEN V PŘÍPADĚ, ŽE NÁM KRUČÍ V ŽALUDKU!
Toto je nejdůležitější opatření, které by jste měli důrazně dodržovat. Jakmile jej totiž začnete dodržovat, začnete se učit, jak poslouchat své vlastní tělo. Rozhodně to rozbourá Vaše vžité jídelní návyky, protože najednou zjistíte (až budete mít žaludek v menší velikosti), že Vám stále nekručí v žaludku a je doba oběda a podobně. Zcela jistě Vám některé jídlo, které jste až doteď normálně jedli, z jídelníčku vypadne. pokud se dostaví "pocit lítosti nad nesnědeným jídlem", tak je to právě jedna z obranných reakcí Vašeho mozku a pokud Vás přepadne, tak rozhodně urychleně opusťte místnost, byt, dům. Prostě normálně utečte a to doslova, protože tato reakce je velmi silná a jen silní jedinci to zvládnou. Navíc sám na sobě člověk opravdu nerad šetří.


2. ZAŘADÍME POHYB!
Vhodným pohybem je rychlá chůze. Zapojují se všechny svalové skupiny bez zbytečné zátěže. Největší úbytek váhy však docílíte složením potravy.


.3 JÍDLU SE BUDEME VÍCE MÉNĚ VYHÝBAT!
Myslíme tím, že rozhodně budete jíst pouze v případě, že Vám kručí v žaludku a rozhodně nesníte na co přijdete. Rovněž nebudete po nikom jídlo dojídat! Raději to věnujte pejskovi či kočičce!
Ale jíst musíte! Je to paradox, ale zhubnete jen v případě, že budete jíst. Věta,,nejlepší je nežrat" je největší hloupostí, kterou můžete udělat. Jediným výsledkem je totiž to, že si rozbouráte metabolismus a jeho opětovné nastartování je opravdu složité a neuděláte to jinak, než že budete jíst.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama